Acı Hasat Türkçe indir

497
Bitter Harvest

Acı Hasat – Bitter Harvest 2017 Türkçe BRRip XviD
2017 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda George Mendeluk Başrol Oyunculuğunu Barry Pepper yaptigi Dram Türünde Bitter Harvest filmini tek parça indir…SSCB zamanında Ukrayna, bütün birliğin tahılını üreten topraklara ve deneyimli çiftçilere sahiptir. Lenin zamanında da Stalin zamanında da Ukrayna’nın emekleri sömürülmektedir. Halkın tek isteği özgür olmaktır.
Küçük bir Ukrayna köyünde yaşayan genç ressam Yuri, çocukluğundan beri aynı kıza aşıktır. Tam büyüyüp Natslka ile evlendiklerinde, Stalin yönetime geçer ve komünizm nedeniyle köyün bütün varlıklarına el konur. Dikta rejimin baskısından kaçan Yuri, istemeden de olsa karısı Natalka’yı geride bırakıp Kiev’e gider. Rus topraklarının tamamında kıtlık çıkar ve insanlar açlıktan ölmeye başlar.
Sınırların kapatılması ve annesinin hastalığı nedeniyle Yuri’nin yanına gidemeyen Natalka, zorluklarla tek başına mücadele etmek zorunda kalır.
Film, Stalin döneminde Ukrayna halkının çektiği çileleri anlatırken, Yuri ile Natalka’nın birbirlerine kavuşma mücadelesini ve komünist dikta rejiminin baskılarını da gözler önüne seriyor.2017 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda George Mendeluk Başrol Oyunculuğunu Richard Brake yaptigi Romantik Türünde Bitter Harvest filmini tek link indir…
imdb: http://www.imdb.com/title/tt3182620

Acı Hasat indir

redbunker-1
http://www.redbunker.net/3po9xf7usb9d/Bitter.Harvest.2017.TR.BRRip.XviD.avi.html
KAFxlol
https://turbobit.net/xrperggqmypw.html

Yorumlar